Philips Sonicare Optimal White HX6068/12

Kód: 12434
Neohodnotené
Značka: Philips
€59,90 –25 %
Philips Sonicare Optimal White HX6068/12
€59,90 –25 % €44,90

Detailné informácie

Podrobný popis

Balenie 8 kusov náhradných kompatibilných hlavíc na elektrické zubné kefky Philips Optimal White. Cena je za celé balenie, teda 8 kusov.

Technická špecifikácia:

  • materiál: plast + kovový krúžok
  • modrá vlákna na hlavici sa postupne odfarbujú a upozorní tak na potrebu výmeny po cca 3 mesiacoch čistenie
  • sú kompatibilné ku všetkým modelom Philips Sonicare DiamondClean, EasyClean, HealthyWhite, HealthyWhite +, FlexCare, FlexCare +, FlexCare Platinum a Sonicare for Kids atď. (okrem starších modelov s veľkou hlavicou - Elite, Essence, Xtreme, CleanCare series, Advance)
  • nejedná sa o originálne hlavice, ale sú plne kompatibilné s originálnymi hlavicami Philips Sonicare Optimal White ...

 

Rozmery:

  • rozmer hlavice: 2,2 × 8,5 cm
  • rozmery balenia: 9,5 × 14 × 2 cm

 

Pre optimálne výsledky meňte hlavicu každé 3 mesiace.

Hlavice sú kompatibilné s modelmi kefky Philips Sonicare DiamondClean, EasyClean, HealthyWhite, HealthyWhite +, FlexCare, FlexCare +, FlexCare Platinum a Sonicare for Kids.  

Tieto hlavice majú špeciálne zostavená a zastrihnutá vlákna do tvaru podobného diamantu a efektívne odstraňujú nežiadúce pigment z povrchu zubov. Tieto vlákna tiež odstráni povrchové škvrny, ktoré vznikajú konzumáciou jedla a nápojov. Zuby sú potom belšie.

Skonštruované pre maximálnu sonická pohyb.

Hlavice kefky sú životne dôležitou súčasťou kľúčové technológie vysokofrekvenčných pohybov kefky s vysokou amplitúdou, ktoré vykonajú viac ako 31 000 sterov za minútu. Sonická technológia plne šíri výkon celým kefkou, z rukoväte až po špičku hlavice kefky. Tento sonická pohyb vytvára dynamické prúdenie tekutiny, ktoré sa dostáva medzi zubami a pozdĺž línie ďasien a zakaždým zaistí vynikajúce a súčasne jemné vyčistenie.

Nasadzovací dizajn pre jednoduché umiestnenie hlavice kefky

Túto čistiacu hlavicu možno ľahko nasadiť i zložiť z tela kefky, kde dobre drží a súčasne umožňuje jednoduchú údržbu a čistenie.

Vlákna, ktorá upozorní - pre to najúčinnejšie čistenie

Na prvý pohľad to nemusí byť poznať, avšak hlavice kefky sa po niekoľkých mesiacoch obvyklého používania opotrebujú a postupne strácajú svoje vlastnosti. Modrá vlákna svojim zbelením jasne upozorní na potrebu výmeny hlavice kefky. Ak chcete dosiahnuť optimálne výsledky, vymeňte hlavicu každé tri mesiace.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: ZUBNÉ KEFKY
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: