ORAL-B PRO790 DUAL HANDLE kefka zubná

Kód: 10898
Neohodnotené
Značka: Braun
€85,90 –23 %
ORAL-B PRO790 DUAL HANDLE kefka zubná
€85,90 –23 % €65,90

Detailné informácie

Podrobný popis

BRAUN ORAL-B PRO 790 - ELEKTRICKÁ ZUBNÁ KEFKA

Výhodná sada Oral-B pre zdravý a čistý chrup!

Ak stále váhate, či skutočne potrebujete elektrická zubná kefka, verte, že pre váš chrup neexistuje účinnejšie riešenie. V porovnaní s klasickým čistením dosahuje preukázateľne lepšie výsledky a zaistí vám špičkovú čistotu ústnej dutiny. Skvelou voľbou bude zubná kefka Oral-B Pro790 CrossAction v čierno-bielom prevedení, ktorý ponúka dokonale skosená vlákna a tým dokáže odstrániť až o 100 zubného plaku viac. svetová jednotka

Objavte novú inovatívne úroveň zubnej starostlivosti, ktorú vám prináša predné svetová značka zubných kefiek Oral-B. Ich kvalita dosahuje špičkovú úroveň a nie je divu, že medzi zubnými lekármi patrí medzi najpoužívanejšie kefky na svete. Rýchla a efektívna starostlivosť s Oral-B vám dokáže, že o váš chrup nemôže byť lepšie postarané. Doprajte si každodenné komfort čistoty a profesionálne vyčistených zubov s jedinečným kefkou Oral-B CrossAction.

Zbavte sa zubného plaku

Model Pre 790 je vybavený kartáčkový hlavou CrossAction s dizajnom inšpirovaným profesionálnymi nástrojmi na čistenie zubov a má vlákna uložené v uhle 16 °, vďaka čomu obklopí každý jednotlivý zub. Takto špeciálne navrhnutá vlákna prenikajú hlboko do medzizubných priestorov a súčasne s 3D technológií zahŕňajúce osciláciu, rotáciu a pulzáciu jemne naruší zubný povlak a odstráni ho až o 100 viac než bežný manuálna zubná kefka. Vďaka tomu dochádza k efektívnemu čistenie a váš chrup zostáva čistý bez akýchkoľvek nečistôt.

Optimálna doba čistenia

Zubná kefka Oral-B Pro790 CrossAction je vybavený režimom Daily Clean, ktorý je vhodný pre každodenné dvojminútové čistenie. Nie ste si istí, či si zuby čistíte dostatočne dlhú dobu? Spoľahnite sa na svoj kefku, ktorý ponúka funkciu ProTimer. Praktický časovač na rukoväti vydá každých 30 sekúnd prerušovaný zvuk a upozorní vás, že je čas zamerať sa na ďalší kvadrant ústnej dutiny. Elektrická zubná kefka vás tiež informuje, akonáhle dosiahnete doby 2 minút, čo je optimálna doba doporučovaná stomatológov. Senzor tlaku postráži, či na zubnú kefku príliš tlačíte. Pri nadmernom tlaku sa vlákna môžu začať ohýbať a rýchlo opotrebovávať a čistenie zubov potom nemusí byť optimálna.

Komfortné doplnky

Prevádzka zabezpečuje výkonná akumulátorová batéria Ni-Mh, ktorá udrží pri plnom nabití kefka v prevádzke až 7 dní. Pre zachovanie najlepších výsledkov je vhodné nechať rukoväť úplne vybiť raz za 6 mesiacov. K nadštandardnej výbave patria dve kartáčková tela, ktorú táto séria mimoriadne ponúka. V jednom balení tak vlastne nájdete 2 kefky! Vzhľadom na to, že zubná kefka Oral-B Pro790 CrossAction je kompatibilný so širokou škálou kartáčkových hláv, môžete si dopriať presne takú starostlivosť, akú potrebujete. Pre získanie zaujímavých informácií je umožnené prepojenie s mobilnou aplikáciou Oral-B cez Sound connectivity. Poteší vás aj praktické cestovné puzdro, ktoré dostanete pri zakúpení výrobku.

Špecifikácie

  • 2 čistiaca tela v balení
  • 3D systém
  • 1 čistiaci program
  • Profesionálny timer (4x30s) a tlakový senzor
  • 2 koncovka
  • Cestovné púzdro
  • Prepojenie s mobilnou aplikáciou Oral-B cez Sound connectivitiy (neobsahuje bluetooth)

 

Parametry produktu

Súhrn

Výrobca ORAL B
Zapojenie   akumulátorové 
Počet kmitov za minútu   8800 ot./min. 
Časovač áno
Doba nabíjania 16 hod
Hmotnosť 0.3 kg

 

Dodatočné parametre

Kategória: ZUBNÉ KEFKY
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: