Orava Tenera

Kód: 13460
Neohodnotené
Značka: Orava
€39,90 –37 %
Orava Tenera
€39,90 –37 % €24,90

Detailné informácie

Podrobný popis


Žehlička a kulma na vlasy 2 v 1


Kód: Tenera


• špeciálne zatočené keramické doštičky žehličky pre jednoduché vyrovnanie vlasov/zvlnenie vlasov do kučier


• plynulé nastavenie teploty od 150 do 230 °C


• LED displej s ukazovateľom aktuálnej teploty


• jednoduchá obsluha, žehlenie a vytváranie kučier bez námahy


Žehlička na žehlenie vlasov obsahuje keramické doštičky najvyššej kvality pre šikovné vyrovnanie vlasov a ich zatočený tvar vytvorí dokonalé zvlnenie vlasov do kučier. Manipulácia je veľmi jednoduchá, bez námahy, zvládnete ju aj bez pomoci ďalšej osoby. Tenera je zohriata okamžite do 15 sekúnd a na LED displeji si môžete nastaviť akúkoľvek teplotu od 150 až do 230 °C, ktorá vyhovuje kvalite vašich vlasov. Automatické vypnutie prístroja po 1 hodine. Vhodná pre všetky typy vlasov.


Tenera

Rýchla úprava vlasov

Orava Tenera je vybavená keramickými platňami novej generácie s hladkým, kĺzavým povrchom, čo uľahčuje úpravu a zabraňuje poškodeniu vlasov aj pri častom používaní. Po zapnutí sa rýchlo ohrieva - už do 15 sekúnd je pripravená na použitie. Ergonomicky sadne do ruky, ľahko sa obsluhuje a váži len 300 g, takže ani po úprave hustej hrivy nebudete mať presilené zápästie.


Rovné alebo kučery?

Orava Tenera 2 v 1 dokáže vlasy dohladka vyžehliť, ale aj vytvoriť sexi vlny, podľa toho, na aký účes máte práve náladu. Vlasy vám dôkladne, avšak šetrne vyžehlí do hodvábne splývajúceho vodopádu, ak ju však držíte pod správnym uhlom, vďaka špirálovitému tvaru nahrievacích platní vám z prameňov vyčaruje aj atraktívne vlny až kučery.
Rovné či kučery?


150-230


Teplota aká vašim vlasom vyhovuje

Orava Tenera 2 v 1 rešpektuje individualitu každých vlasov, preto si na nej môžete podľa potreby nastaviť teplotu nahriatia platní od 150 do 230 stupňov Celzia. Aktuálna teplota je prehľadne zobrazená na LED displeji.

Rozmery (cm)3,7 x 3,7 x 29 cm
Príkon50 W
Hmotnosť (kg)0,3 kg
Nastavitelná teplota


        150 - 230 °C

Dodatočné parametre

Kategória: ŽEHLIČKY NA VLASY
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: