Samsung QE55Q60

Kód: 37974
Tip Výpredaj
Neohodnotené
Značka: Samsung
ZADARMOZADARMO €799 –25 %
qe55q60
€799 –25 % €599

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 
 
100 % objem farieb
Quantum HDR
AirSlim
Smart TV

Vstúpte do sveta 100 % objemu farieb
Brilliant, long lasting color with Quantum Dot
Top 4 Vlastnosti
100 % objem farieb s Quantum Dot
100 % objem farieb s Quantum Dot
Miliarda farebných odtieňov s technológiou Quantum D
Quantum HDR
Quantum HDR
Väčší rozsah kontrastu vo filmovom meradle
AirSlim
AirSlim
Elegantný a výnimočne štíhly profil
Smart TV
Smart TV
Váš obľúbený obsah na jednom mieste
100 % objem farieb s Quantum Dot
Miliarda farebných odtieňov s technológiou Quantum Dot
Technológia Quantum Dot prináša náš zatiaľ najlepší obraz. Vďaka 100 % objemu farieb Quantum Dot premieňa svetlo na dych vyrážajúce farby, ktoré zostanú autentické pri akejkoľvek úrovni jasu.
100 % objem farieb s Quantum Dot
 
Quantum HDR
Väčší rozsah kontrastu vo filmovom meradle
Quantum HDR precíznejšie zvýrazňuje detaily a kontrast, vďaka čomu si vychutnáte maximálny zážitok pri každej scéne. Dynamickým spracovaním tónov HDR10+ presahuje popredné štandardy a vytvára hlbšie odtiene čiernej, živšie snímky a detaily, ktoré vždy zažiaria.
Quantum HDR
 
AirSlim
Elegantný a výnimočne štíhly profil
Mimoriadne tenký, 25,7 mm dizajn QLED TV prirodzene splýva so stenou a vytvára tak priestor, v ktorom sa vaša pozornosť sústredí len na obrazovku.
AirSlim
 
Smart TV
Váš obľúbený obsah na jednom mieste
Nová Smart TV od spoločnosti Samsung kladie do popredia správu a objavovanie obsahu, aby ste mohli tráviť menej času vyhľadávaním a viac času streamovaním filmov, relácií a ďalšej skvelej zábavy, či už so službou O2 TV, Magio, Dramox alebo ďalšími.
Smart TV
US/CA Only
KR Only
 
Others
Kvalita obrazu
 • image 2
  Quantum Processor Lite 4K
  Využite vysoký výpočtový výkon procesora na zjednotenie zvuku s práve sledovaným obsahom. Funkcia 4K upscaling zaručuje, že aj obsah, ktorý nebol pôvodne vytvorený vo vysokom rozlíšení, budete môcť sledovať vo fantastickej 4K kvalite.
  *Zážitok zo sledovania sa môže líšiť v závislosti od jednotlivých typov a formátov obsahu. *Funkcia 4K upscaling nemusí byť dostupná v prípade pripojenia k PC alebo pri zapnutom hernom režime.
 • image 3
  Certifikát PANTONE
  Ide o prvý televízor na svete, ktorý získal certifikát PANTONE, dôveryhodný symbol vernosti farieb. Odteraz si môžete vychutnať zaručene dokonalejší a pohodlnejší zážitok zo sledovania vášho obľúbeného obsahu.
 • image 4
  Dual LED
  Inovatívna technológia podsvietenia prináša odvážnejší a reálnejší kontrast optimalizácie farebného tónu podsvietenia tak, aby zodpovedal typu sledovaného obsahu.
Zvuk
 • image 2
  Zvuk sledujúci pohyb (OTS Lite)
  3D priestorový zvuk s naším virtuálnym špičkovým audio kanálom vás úplne vtiahne do zvukového zážitku.
 • image 3
  Q-Symphony
  Obklopte sa zvukom usporiadaným v dokonalej harmónii. Reproduktory na vašom soundbare a TV sú synchronizované tak, aby fungovali súčasne, čím sa dosiahne lepší efekt priestorového zvuku bez stlmenia reproduktorov televízora.
  *Skontrolujte kompatibilitu Q-Symphony v špecifikáciách daného soundbaru. *Soundbar sa predáva samostatne.
Dizajn
 • image 2
  Smart ovládač so solárnym nabíjaním
  Rozlúčte sa s jednorazovými batériami s diaľkovým ovládačom so solárnym nabíjaním SolarCell, ktorý svoju energiu získava zo slnečného svetla alebo interiérového osvetlenia.
  *Ak chcete diaľkové ovládanie nabíjať solárnou energiou, položte ho tak, aby strana so solárnym panelom smerovala nahor. *Umiestnite ho do obývacej izby pri zapnutých svetlách alebo blízko okien, kde môže čerpať prirodzené slnečné svetlo.
 • image 3
  Výškovo nastaviteľný stojan
  Nastavte si výšku TV stojana a umiestnite ho presne tam, kde ho potrebujete. To oceníte napríklad vtedy, keď budete chcieť umiestniť soundbar priamo pod svoje zariadenie.
  *Výška nie je nastaviteľná pre 32" modely a centrovacie stojany.
Herný zážitok
 • image 2
  Motion Xcelerator
  Užite si maximálnu čistotu a akciu vďaka funkcii Motion Xcelerator, ktorá automaticky prispôsobuje snímkovú frekvenciu v závislosti od zdroja obsahu.
Smart Features (US/KR)
 • image 2
  SmartThings
  Relax and let SmartThings seamlessly connect to, monitor and control all your smart devices to intuitively control your home via a built-in hub.
Inteligentné funkcie
 • image 2
  Inteligentná domácnosť so SmartThings
  Privítajte novú úroveň pohodlia a nechajte inteligentného komorníka pracovať za vás. Inteligentná domácnosť SmartThings sa dokáže bezproblémovo pripojiť k vašim zariadeniam, priebežne ich monitorovať a intuitívne ovládať váš domov.
  *Dostupné technológie, funkcie a vlastnosti sa môžu líšiť v závislosti od krajiny, poskytovateľa služieb, sieťového prostredia alebo produktu. Môžu sa zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. *Vyžaduje pripojenie k sieti Wi-Fi, Bluetooth alebo inej bezdrôtovej sieti a prihlásené konto Samsung Account. *Pripojené zariadenia sa predávajú samostatne.
 • image 3
  Svet digitálneho umenia NFT
  Ako prvá na svete je zjednotená platforma NFT zabudovaná do vášho televízora. Kvalitné vizuálne zážitky v pohodlí vášho domova ešte umocní jednoduché prehliadanie a nakupovanie jedinečného obsahu.
  *Je vyžadovaný dodatočný nákup. *Vyžaduje sa účet Samsung Account. *Môžu byť vyžadované prihlasovacie údaje do služieb tretích strán. Spoločnosť Samsung nie je zodpovedná za žiadne služby tretích strán a nezodpovedá ani za škody či straty zapríčinené službami tretích strán. *Používateľské rozhranie sa môže líšiť v závislosti od krajiny a zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.
Smart Features (Others)
 • image 2
  SmartThings
  Relax and let SmartThings seamlessly connect to, monitor and control all your smart devices to intuitively control your home via a built-in hub.
  * Available technology, functions and features may vary by country, service provider, network environment or product, and are subject to change without notice. * Requires a Wi-Fi, Bluetooth or other wireless network connection and login to Samsung account. * Connected devices are sold separately.* Use of calm technology requires agreement from both SmartThings privacy notice and auto registered device.* UI is subject to change without prior notice.
 • image 3
  Samsung TV Plus -IN Only (PVI-By Material- Image-Other Images-2023 TV Plus UI for others)
  Pick from 200+ channels and thousands of movies and shows on demand at zero cost.
  * Certain region only* Channels may vary by country and are subject to change without notifications. * Supported Samsung devices may vary by country.* Requires Samsung account.* UI is subject to change without prior notice.* Ads may appear on Samsung TV Plus.
 • image 4
  NFT Universe (Global)
  The world's first NFT aggregation platform is integrated into your TV. Browse and shop with ease as you enjoy quality viewing experience at home.
  * Additional purchase required.* Requires Samsung account.* Log in to third-party services may be required. Samsung is not responsible for any third-party services, and is not liable for any damages or losses caused by any third-party services.* UI may vary by country and is subject to change without notifications.
          
 
Samsung vám prináša:
 • image 2
  Režim AI Energy
  S režimom AI Energy môžete šetriť elektrickú energiu a prehľadne sledovať svoje úspory. Automaticky zisťuje a analyzuje úroveň okolitého svetla, upravuje jas a znižuje celkovú spotrebu zariadenia.
  *Režim AI Energy je dostupný len pre nové modely z roku 2023, a to konkrétne CU7000 alebo vyššie a 32" model LS03C. Skutočná úspora energie vychádza z interného testovania a môže sa líšiť v závislosti od modelu. Režim je podporovaný len vo vybraných regiónoch. Používanie režimu AI Energy si vyžaduje aplikáciu SmartThings. Upozorňujeme, že režim AI Energy nepodporuje režimy Game (Hra), Smart (Inteligentný), Art (Umenie), Screen Mirroring (Zrkadlenie obrazovky), Ambient (Okolité prostredie) a Store (Obchod). V prostrediach, kde intenzita svetla presahuje 80 luxov, nemusia niektoré funkcie úspory energie režimu AI Energy fungovať správne. To má za následok nižšie úspory energie. Miera úspory energie sa môže líšiť v závislosti od jednotlivých regiónov, modelov, veľkostí, podmienok sledovania a typov obsahu.
Obraz
Uhlopriečka: 55"
Uhlopriečka: 138 cm
Typ podsvietenia: Dual LED
Rozlíšenie: 4K UHD (3840x2160)
Pomer strán: 16:9
Technológia zobrazenia: QLED
Zdokonalenie obrazu: HDR 10+ Adaptive, HLG (Hybrid Log Gamma), Motion Xcelerator , Quantum HDR, Supreme UHD Dimming
Obnovovacia frekvencia obrazu: 50Hz
Všeobecné informácie
Smart TV: áno
Procesor: Quantum Processor Lite 4K
Typ operačného systému: Tizen
Zakrivenie obrazovky: nie
Typ rozlíšenia: 4K Ultra HD
Farba: Čierna
TV tuner
Typ TV tunera: DVB-S2, DVB-C, DVB-T2
Počet TV tunerov: 1
Zvuk
Vstavané reproduktory: 2.0
Zlepšenie kvality zvuku: Bluetooth Audio, Multiroom Link, Q-Symphony, Zvuk sledujúci pohyb Lite (OTS Lite), Adaptive Sound
Celkový výkon reproduktorov: 20 W
Funkcie
PIP (obraz v obraze): nie
Bluetooth: áno
Sieť
Miracast: áno
WiFi: áno
Webový prehliadač: áno
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
HDMI vstup: 3x
Digitálny optický audio výstup: 1x
Zásuvka CI (slot): 1x
Pripojenie na internet (Ethernet vstup): áno
RF vstup: áno
USB pripojenie: 2x
Energetické údaje
Energetická trieda: F
Ročná spotreba: 71 kW/h
Spotreba v pohotovostnom režime: 0.5 W
Rozmery
Rozmery s podstavcom - výška: 745.9 mm
Rozmery bez podstavca - výška: 708.3 mm
Rozmery šírka: 1232.1 mm
Rozmery bez podstavca - hĺbka: 25.7 mm
Rozmery s podstavcom - hĺbka: 224 mm
Hmotnosť s podstavcom: 15.8 kg
Hmotnosť bez podstavca: 15.5 kg
VESA štandard (rozteč): 200 x 200 mm

Dodatočné parametre

Kategória: TV LCD LED /OLED 50" - 60"
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: