VIVAX BS-500

Kód: 15933
Neohodnotené
Značka: VIVAX
€159 –15 %
VIVAX BS-500
€159 –15 % €134,90

Detailné informácie

Podrobný popis

 

MULTIMEDIÁLNY REPRODUKTOR

 

Ak hľadáte vhodného partnera, ktorého nezaskočí veľká párty, záhradné grilovanie, oslava alebo chcete zorganizovať karaoke párty ? Bezdrôtový párty reproduktor Vivax BS-500 sa o všetko postará. Reproduktor je vybavený LED osvetlením, ktoré posunie párty na ešte vyššiu úroveň.

 

Vysokokvalitná reprodukcia zvuku
Zvuk je to, o čo tu ide, reproduktor ponúka zvukový výkon 50 W RMS, ktorý vás neprekvapí pri žiadnej príležitosti, reproduktor má funkciu Deep and Powerfull Bass pre dokonalý zvuk. Kvalitnú reprodukciu zvuku pomáha zabezpečiť technológia Bluetooth, ktorá prenáša zvuk zo zariadenia bez akéhokoľvek prerušenia. Súčasťou reproduktora je aj bezdrôtový mikrofón, ktorý sa s reproduktorom ľahko spáruje.

 

Prepojiteľnosť a intuitívne ovládanie
Reproduktor ponúka pohodlné pripojenie zariadení. Môžete sa pripojiť bezdrôtovo prostredníctvom rozhrania Bluetooth a reproduktor má aj slot USB, do ktorého môžete jednoducho pripojiť disk USB a vychutnať si svoje obľúbené skladby. Ak ste tiež fanúšikom FM rádia, reproduktor ponúka možnosť naladiť akúkoľvek stanicu. K dispozícii je aj konektor AUX na ďalšie pripojenie.

 

Všetko pre pohodlné ovládanie je pripravené na hornej strane reproduktora, kde môžete nastaviť hlasitosť, vybrať správny výstup a v neposlednom rade nastaviť ekvalizér. V balení nájdete aj ovládanie pre ešte pohodlnejšiu manipuláciu s reproduktorom.

 

TWS
Myslíte si, že jeden reproduktor by pre váš zvukový systém nestačil a potrebujete dva? Aj pre túto situáciu je reproduktor vybavený funkciou True Wireless Stereo, ktorá vám umožní spárovať rovnaký reproduktor pre oveľa silnejší zvuk, ktorý môžete použiť aj ako priestorový

 

Výdrž
Zariadenie vydrží v prevádzke až 12 hodín a pri maximálnej hlasitosti dokáže reproduktor hrať 2 hodiny. V reproduktore sa nachádza batéria s kapacitou 4500 mAH, ktorú možno použiť napríklad aj na dobíjanie mobilného telefónu.

VIVAX BS-500

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: