JBL Quantum 50 Black

Kód: 13214
Akcia Tip
Neohodnotené
Značka: JBL
ZADARMOZADARMO €35,90 –16 %
JBL Quantum 50 Black
€35,90 –16 % €29,90

Detailné informácie

Podrobný popis


Zvuk je prežitie.
Na každom zvuku záleží a pomocou zvuku JBL QuantumSOUND Signature, počujete nepriateľov (a priateľov) tak, ako nikdy predtým. Vyrobené pre mobil, ale vďaka svojej kompatibilite na všetkých platformách si svoju hru môžete užiť ľubovoľným spôsobom. S technológiou Twistlock™, ktorá vám poskytuje pohodlie a stabilitu, sa usaďte — ste totiž v hre na dlhé trate. Zostaňte sústredení na porazenie majstra, s plnohodnotným inline ovládačom so samostatným posuvným ovládačom hlasitosti a stlmením mikrofónu a multifunkčným tlačidlom na správu hovorov a hudby. Vyberte si farbu, ktorá zodpovedá vášmu pocitu. Čistý zvuk znamená čistú hlavu. Máte to.

JBL Quantum 50

Funkcie

- Zvuk JBL QuantumSOUND Signature
- Absolútna kontrola pomocou ovládača hlasitosti a stlmenia mikrofónu
- Inline mikrofón so zameraním na hlas
- Technológia Twistlock™ pre pohodlie a stabilitu
- Kompatibilita so všetkými platformami

JBL Quantum 50

Zvuk JBL QuantumSOUND Signature
S 8,6mm meničmi vybavenými zvukom JBL QuantumSOUND Signature, počujte nepriateľov (a priateľov) tak, ako nikdy predtým. Vrhnite sa do iného sveta mobilných hier. Pozdvihnite najmenšie zvukové detaily. Hrajte tak, aby ste ovládli hru.

Absolútna kontrola pomocou posuvného ovládača hlasitosti a stlmenia mikrofónu
Keď ste v zóne, ste v zóne. Už žiadne hlúpe ovládacie prvky. Vďaka samostatnému posuvnému ovládaču hlavnej hlasitosti, mikrofónu a multifunkčnému tlačidlu zostanú veci jednoduché.

Inline mikrofón so zameraním na hlas
Optimalizované pre hry s viacerými hráčmi. Mikrofón je blízko úst a je oddelený od ostatných ovládacích prvkov, čím získate vynikajúci zvuk.

Technológia Twistlock™ pre pohodlie a stabilitu
Ste v tom na dlhé vzdialenosti. Kombinácia ergonomickej technológie patentovanej JBL a ultra mäkkého silikónu, ktorá poskytuje super bezpečné uchytenie, pretrvá najdlhšie herné sedenie.

Kompatibilita so všetkými platformami
Vyrobené pre mobil, ale slúchadlá JBL Quantum 50 sú kompatibilné so všetkými platformami: PC, Mac, Xbox ONE, PlayStation 4, Nin endo Switch, mobil a VR. Čokoľvek a akokoľvek hráte, jednoducho sa pripojíte do iného sveta.

JBL Quantum 50

Veľkosť meniča: 8,6 mm dynamický menič
Frekvenčná odozva: 20 Hz – 20 kHz
Frekvenčná odozva mikrofónu: 100 Hz – 10 kHz
Maximálny vstupný výkon: 5 mW
Impedancia: 16 ohmov
Citlivosť: 97 dB SPL@ 1 kHz 1 mW
Citlivosť mikrofónu: –41 dBV/Pa @1 kHz
Hmotnosť: 21,5 g


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: