ROBOT BOSCH MUM54211

Kód: 9120
Neohodnotené
Značka: Bosch
€289 –17 %
ROBOT BOSCH MUM54211
€289 –17 % €239

Detailné informácie

Podrobný popis

Praktický kuchynský robot Bosch MUM54211 je poháňaný výkonným 900 W motorom s dynamickým planetárnym pohonom, ktorý bez problémov pripraví akékoľvek druhy cesta. S jeho pomocou si môžete šikovne uľahčiť mnoho náročných a nepríjemných prác, ktoré sú potrebné pre prípravu mnohých jedál. Všetko dodané príslušenstvo kuchynského robota je vhodné do umývačky riadu.

Bosch MUM54211

Kuchynský robot dosahuje skvelé výsledky vďaka výkonnému motoru s výkonom 900 W. Vďaka tomu zvládne robot rýchlo a kvalitne vymiesiť aj ťažké kysnuté cestá. Pri práci sa využíva niekoľko možností nastavenia rýchlosti a k dispozícii máte 7 rýchlostné stupňov aj impulzný stupeň.

Všestranné použitie

Vďaka kvalitnej cukrárenskej sade (miešacia metla, šľahacia metlička, hnetací hák) a naviac multi mlynček 5v1: mlynček, sekáčik, mixér s praktickou nádobou na uskladnenie a riešenie ToGo.
Veľká nerezová misa (cesto s kapacitou max. 2.0 kg) a 4 možnosti nastavenia rýchlosti plus silný impulzný stupeň pre nekonečnú radosť z pečenia.

Multi-Motion-Drive

Kuchynský robot Bosch  disponuje inovatívnym, dynamickým planetárnym pohonom. Tým je zabezpečené dokonalé pohybovanie hnetacích hákov, šľahacích a miešacích metličiek. Netočia sa stále rovnako, ale pohybujú sa po eliptických dráhach a to dokonca v troch smeroch. Zároveň sa tiež točí okolo strednej osi. Tento kuchynský robot je záruku dokonalého spracovania všetkých prísad. Cesto nezostane na stenách miešacej misy.

EasyArmLift

EasyArmLift vytvára ľahký pohyb multifunkčného ramena, jednoduchým stlačením tlačidla. Zjednodušuje prácu s multifunkčným ramenom, ktoré má veľkú silu a je mimoriadne pohyblivé.

Komfort

Oceníte jednoduché skladovanie. Prispôsobený je aj LED ukazovateľ prevádzky a indikátor poruchy. Nábeh motora je rovnomerný, vďaka čomu vám počas práce nevyšplechnú z misky ingrediencie. Využiť môžete tiež automatickú parkovaciu polohu. Kuchynský robot má hladký povrch, vďaka ktorému sa ľahko čistí a jeho príslušenstvo je možné umývať v umývačke riadu.

Bezpečný chod

Pri vašej práci si môžete byť istý bezpečným chodom kuchynského robota. Prispôsobené má prísavné gumové nožičky pre jeho väčšiu stabilitu. Vybavený je aj ochranou proti preťaženiu a poistkou opätovného zapnutia, ktorá zabraňuje nečakanému spusteniu motora.

Príslušenstvo

  • nerezová miešacia misa s objemom 3.9 l pre 2kg riedkeho cesta / 1,5kg kysnutého cesta
  • praktický a všetranný multi mlynček 5v1: mlynček, sekáčik, mixér s praktickou nádobou na uskladnenie a riešenie ToGo
  • hnetací hák, šľahacie a miešacie metly
  • Styline extra: taštička na príslušenstvo
  • transparentné veko s plniacim otvorom

Základné parametre

Počet rýchlostí: 7
Obsah nádoby: 3,9 L
Príkon: 900 watt
Pulzný spínač: Áno
Hnetací nástroj: Áno
Protišmykové podložky: Áno

Kategória

Značka: Bosch

Dizajn

Farba: biela

Technické detaily

Počet rýchlostí: 7
Obsah nádoby: 3,9 L
Príkon: 900 watt
Pulzný spínač: Áno
Hnetací nástroj: Áno
Miesič cesta: Áno
Ochrana preťaženia: Áno

Ergonómia

Protišmykové podložky: Áno

Obsah balenia

Šľahače: Áno

 

Dodatočné parametre

Kategória: ROBOTY
Hmotnosť: 5.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: