Reklamácie

Pri reklamácií tovaru zakúpeného na predajni sa obráťte na našu prevádzku, v ktorej ste daný tovar zakúpili. Naši predavači sa Vám budú radi venovať a prípadné reklamácie sa budú snažiť vybaviť k Vašej spokojnosti.
 

 
Reklamačné oddlenia: ČSA 53 977 01 Brezno
Audio-video, Foto, IT, GPS, Drobné  spotrebiče 0918378281 aktonelektro2@gmail.com
Veľká biela technika  0910999988
 

 

 

Reklamácie tovaru zakúpeného na internete
 • Prineste tovar do našej predajne: Nezabudnite so sebou priniesť faktúru, dodací list a záručný list.
 • Odneste tovar do servisu alebo zavolajte na zákaznícku linku výrobcu: Zoznam servisov a číslo na zákaznícku linku nájdete v záručnom liste. Nezabudnite k tovaru priložiť kópiu faktúry a dodacieho listu a originál s našou pečiatkou potvrdeného záručného listu.
 • Kontakujte nás na aktonelektro2@gmail.com : Napíšte nám na aktonelektro2@gmail.com . Nazabudnite opísať reklamovanú závadu a uviesť číslo objednávky alebo faktúry. Obratom Vám zašleme ďalšie inštrukcie.

Ak Vám vznikne právo na zrušenie kúpnej zmluvy, obráťte sa so žiadosťou na nás, na adresu aktonelektro2@gmail.com . Oprávnenosť tejto žiadosti je potrebné doložiť vyjadrením servisného strediska a originálom kúpnej zmluvy.

 

Čo s nepotvrdeným záručným listom pri nákupe cez internet?


Pri nákupe cez internet dostanete spolu s tovarom nepotvrdený záručný list (pokiaľ sa k tovaru bežne dodáva, v opačnom prípade slúži na uznanie záruky daňový doklad). Záručné listy dopredu nepotvrdzujeme, z dôvodu možnosti vrátenia tovaru zákazníkom do 7 dní.

 1. Záručný list Vám potvrdíme, ak nastane problém s tovarom. Nemusíte sa obávať žiadnych komplikácií. Ak budete potrebovať reklamovať tovar, záručný list je možné potvrdiť podľa postupu nižšie počas celej záručnej doby tovaru. Táto možnosť vyhovuje väčšine zákazníkov.
 2. Niektorí zákazníci preferujú potvrdenie záručného listu hneď od začiatku. Ak máte rovnaký nárok, radi Vám vyhovieme.

Postup pre potvrdenie záručných listov (pri reklamácií alebo 7 dní po kúpe):

 

 1. Záručný list si môžete nechať potvrdiť v našej predajni Akton elektro.
 2. Potvrdenie záručného listu je možné aj poštou (doporučene) , zaslaním originálu záručného listu, kópie faktúry a dodacieho listu na adresu nižšie. Záručný list Vám potvrdíme a zašleme na Vašu poštovú adresu. Adresa pre potvrdenie záručných listov:

  AKTON ELEKTRO
  ČSA 53 977 01 Brezno