Synchronizačný a nabíjací kábel USB-C / Lightning konektor pre Apple - 2m, biely

Kód: 15994
Neohodnotené
Značka: KOMA
€11,90 –25 %
Synchronizačný a nabíjací kábel USB-C / Lightning konektor pre Apple - 2m, biely
€11,90 –25 % €8,90

Detailné informácie

Podrobný popis

Dátový a nabíjací kábel pre Apple iPhone, iPad a iné zariadenia s Lightning konektorom, USB Hi-Speed 480 Mb/s, nabíjanie až 1,5 A, 1x USB-C, 1x Lightning konektor, farba biela, dĺžka 2 metre.


Synchronizačný a nabíjací kábel USB-C/Lightning pre Apple iPhone/iPad/iPod


Kvalitný USB kábel KOMA pre produkty Apple s koncovkou Lightning. Druhý koniec kábla s dĺžkou 2 metre je vybavený novou koncovkou USB-C a umožňuje tak napájanie a synchronizáciu dát s počítačom. Vďaka svojej prenosovej rýchlosti 480 Mbps a výstupu 1,5 A zaisťuje rýchly prenos dát aj dobíjanie.


 


KAB_USBC_2M_02


 


 


USB-C konektor


USB-C konektor je prelomovou novinkou, ktorá sa odlišuje od všetkých predchádzajúcich verzií. Nie sú to však len rozmery, ktoré robia USB-C odlišným, ale má množstvo ďalších predností. Nový tvar má tú výhodu, že ho je možné pripojiť obojstranne. USB-C podporuje aj rad alternatívnych módov, ktoré umožňujú za pomoci rôznych adaptérov pripojiť konektory ako HDMI, VGA, DisplayPort a ďalšie. V súčasnej dobe využívajú tablety a smartphony na nabíjanie konektory USB. USB-C však disponuje výkonom až 100 W v oboch smeroch oproti staršiemu USB 2.0, ktorý poskytuje výkon maxilmálne 2,5 W. Notebooky tak môžu byť cez konektor USB-C aj dobíjané, čo využíva napríklad najnovšia séria MacBook od Apple. Môže nastať situácia, že potrebujete mať k notebooku pripojený monitor, ktorý využívate ako externý displej a zároveň pomocou neho dobíjať svoje zariadenie, to všetko USB-C zvládne.


 


 


Synchronizácia a nabíjanie s PC (Mac)


Tento kábel dosahuje prenosovú rýchlosť až 480 Mbps, ktorý Vám zaistí rýchly prenos dát medzi PC a telefónom.


KAB_USBA_2M_03


 


 


Odolný a flexibilný


USB-C kábel KOMA je zakončený koncovkami z tvrdeného plastu. PVC oplet zaisťuje vysokú odolnosť av najviac namáhanom mieste je kábel vystužený, vďaka čomu kábel vydrží naozaj veľa a je zárukou dlhej životnosti.


KAB_USBA_2M_04_SK


 


 


Konektivita


Tento kábel je kompatibilný so všetkými zariadeniami Apple využívajúcimi konektor Lightning. Napríklad mobilné telefóny iPhone, tablet iPad alebo hudobný prehrávač iPod. Pomocou s kábla je tiež možné sa prepojiť s PC.


KAB_USBA_2M_06


 


 


Hlavné vlastnosti


KAB_USBC_2M_05_SK


 


Technické parametre:


  • Koncovka 1: USB-C
  • Koncovka 2: Lightning konektor
  • Prenos dát: až 480 Mbps
  • Max. prúd: až 1,5 A
  • Max. zaťaženie: 9V / 20W
  • Dĺžka: 2 metre


Dodatočné parametre

Kategória: Prepojovacie káble
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: