JBL PartyBox Ultimate

Kód: 37629
Tip Výpredaj
Neohodnotené
Značka: JBL
ZADARMOZADARMO
jbl ultimate
€1 499

Detailné informácie

Podrobný popis

JBL PartyBox Ultimate vyplní toľko priestoru, koľko máte, vďaka vynikajúcemu originálnemu zvuku JBL Pro Sound, podporenému pohlcujúcim zážitkom Dolby Atmos prostredníctvom Wi-Fi*. Pretože každý na párty miluje silný zvuk, či už sa predvádza na tanečnom parkete, alebo vibruje niekde vedľa. Spolu so zvukom, ktorý je krištáľovo čistý aj pri najhlasnejšom tóne, budú vaši hostia nadšení z obrovskej, úchvatnej svetelnej show podmanivých hviezdnych svetiel, chladných svetelných stôp a stroboskopických efektov, ktoré sa pohybujú synchronizovane s vaším rytmom.

Zjednodušte si to streamovaním svojho obľúbeného zoznamu skladieb na párty. Dokonca aj na pódiu so vstupmi pre dva mikrofóny a gitaru. Bez ohľadu na to, ako sa veci vyvinú, môžete si vytvoriť svoj vlastný prúd párty pomocou zábavných interaktívnych efektov JBL PartyPad™.

Plánujete ešte niečo väčšie? Premeňte svoju párty na plnohodnotnú udalosť. Bezdrôtové spárovanie a pripojenie viacerých reproduktorov je jednoduché nastaviť a prispôsobiť pomocou aplikácie JBL One. JBL PartyBox Ultimate odolný voči striekajúcej vode je samoladiaci a bude znieť najlepšie bez ohľadu na to, kde ho nastavíte.

Myslite na tú najúžasnejšiu párty vôbec – a potom to spravte väčšie. Na to bol JBL PartyBox Ultimate vyrobený.

Funkcie

  • Všetok špičkový originálny zvuk JBL Pro Sound, ktorý zvládnete
  • Viacrozmerná, dynamická svetelná show
  • Wi-Fi a Bluetooth pripojenie
  • Rukoväť a pevné kolieska
  • Odolnosť voči vode triedy IPx4
  • Pripojenie viacerých reproduktorov
  • Duálny vstup pre mikrofón a gitaru
  • JBL PartyPad™
  • Aplikácia JBL One
  • Samostatné ladenie

Všetok špičkový originálny zvuk JBL Pro Sound, ktorý zvládnete

JBL PartyBox Ultimate dokáže pokryť obrovský priestor – hovoríme o dvoch basketbalových ihriskách – s vynikajúcim originálnym zvukom JBL Pro Sound. Obsahuje dva meniče a stredopásmový reproduktor, ktorý poskytuje hlasnejší zvuk. Dva výškové reproduktory a pár subwooferov znamená, že basov bude viac než dosť aj pre tých najoddanejších fanúšikov, zatiaľ čo Dolby Atmos* poskytuje pohlcujúce 3D priestorové efekty. Toto je ten druh zvuku, ktorý budete nielen počuť, ale aj cítiť.

Viacrozmerná, dynamická svetelná show

Svetlá, farby, párty! Premeňte svoj priestor na podmanivý, plný zmyslový zážitok s najväčšou viacrozmernou svetelnou šhow zo všetkých párty reproduktorov. Má jedinečný efekt hviezdnej noci, chladné svetelné stopy, blesky a dokonca aj svetlá, ktoré premietajú na akýkoľvek povrch, na ktorom sedí. Všetko sa to synchronizuje s vašou hudbou a dá sa ľahko ovládať pomocou efektívnych, používateľsky prívetivých voličov na hornom paneli alebo cez aplikáciu JBL One.

Wi-Fi a Bluetooth pripojenie

Streamujte hudbu vo vysokom rozlíšení kdekoľvek s JBL PartyBox Ultimate, vrátane 3D Dolby Atmos prostredníctvom Wi-Fi. Prijímate hovor alebo listujete informačný kanál? Pokračujte – nepreruší to vašu hudbu. Jednoducho prepnite na Bluetooth a získajte bezproblémové zvukové zážitky, či už ste vo vnútri alebo vonku.

Rukoväť a pevné kolieska

Rozbehnite párty vďaka širokým, robustným kolieskam a ľahko uchopiteľnej rukoväti, pomocou ktorej sa tento veľký reproduktor prekvapivo ľahko prenáša. Jednoduché, ale efektívne nastavenie správy káblov zaistí, že vám káble nikdy nebudú prekážať.

Odolnosť voči vode triedy IPx4

Či už idete na párty s priateľmi na vašom dvore alebo popíjate drinky pri bazéne, JBL PartyBox Ultimate má odolnosť voči striekajúcej vode triedy IPX4, takže sa už nikdy nebudete musieť báť, že párty bude veľmi mokrá a divoká.

Pripojenie viacerých reproduktorov

Chcete ešte viac burácajúci zvuk JBL Pro Sound? Stere pár dvoch reproduktorov pre širšiu zvukovú scénu. Pre vaše najväčšie eventy je možné bezdrôtovo pripojiť viacero PartyBoxov.

Duálny vstup pre mikrofón a gitaru

Zapojte do mixu živý talent. Je ľahké spolu spievať a hrať pomocou gitarových a duálnych mikrofónových vstupov. Vďaka ladeniu karaoke EQ a vstavanej svetelnej show bude každý znieť – a vyzerať – ako superstar.

JBL PartyPad™

Bez ohľadu na to, ako sa veci vyvinú, môžete si vytvoriť svoj vlastný prúd párty pomocou zábavných interaktívnych efektov JBL PartyPad™, ktoré sú pohodlne umiestnené na hornom paneli PartyBox Ultimate. Tri jednoduché akcie končekmi prstov – ťuknutie, podržanie a posunutie – uvoľnia a zremixujú zvukové efekty v kvalite DJ, ktoré upútajú pozornosť všetkých očí.

Aplikácia JBL One

Aplikácia JBL One uľahčuje ako kedykoľvek predtým ovládanie vašej hudby, úpravu nastavení EQ a prispôsobenie farieb a vzorov vašej svetelnej show pre dokonalú párty atmosféru.

Samostatné ladenie

Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate – vo vnútri alebo vonku – JBL PartyBox Ultimate sa automaticky naladí na svoje okolie vždy, keď ho zapnete. Takže vždy získate najlepší možný hudobný zážitok, nech vás párty zavedie kamkoľvek.

* Na počúvanie pohlcujúcej hudby v Dolby Atmos je potrebné predplatné hudobnej služby s vysokým rozlíšením. Skontrolujte poplatky za predplatné vo vašom regióne.

Dodatočné parametre

Kategória: PRENOSNÉ REPRO
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: