Lord W3 3.GN

Kód: 15573
Tip
Neohodnotené
Značka: LORD
ZADARMOZADARMO
Lord W3 3.GN
€499

Detailné informácie

Podrobný popis

+ 5 ROKOV ZÁRUKA

Informačný list

Samostatne stojaca spredu plnená práčka LORD W3 v energetickej triede B. Vďaka špeciálnemu snímaču sama spozná hmotnosť vloženej bielizne a prispôsobí mu celé pranie - spotrebu elektrickej energie a tiež vody. Zvládne až 7 kilogramov bielizne naraz.

Neznášate pokrčenie bielizne? Potom sa vám bude páčiť automatický systém vyváženosti, ktorý zvláda po celú dobu prania kontrolovať rozloženie bielizne a zabezpečiť jeho lepšie rozmiestnenie.

Vybrať si môžete z 16 programov, okrem iného práčka ponúka program pre bavlnu, vlnu, šport a ďalšie. Celonerezový bubon s unikátnou štruktúrou je k vašej bielizni šetrný a predchádza jeho nežiadúcemu pokrčenia.

Odložte si začiatok prania až o 24 hodín

Výhodou je prehľadný dotykový LED displej, ktorý vám umožní nepretržitú kontrolu nad priebehom pranie, zvolenými programami a ďalšími funkciami. Ďalšou užitočnou vychytávkou je možnosť odloženia začiatku prania až o 24 hodín. Ak teda potrebujete práčku spustiť vo chvíli, keď nie ste doma, stačí čas spustenia jednoducho nastaviť.

BLDC invertorový motor sa môže pochváliť vysokou odolnosťou a úspornosťou, a to vďaka svojej modernej bezuhlíkové technológiu. Dochádza tiež k obmedzeniu nežiadúcich vibrácií a hluku. Práčka sa tak môže pochváliť hlučnosťou 76 dB.

Niekoľko dôležitých čísiel k práčke Lord W3

Energetická trieda: B Hlučnosť: B 76 dB Spotreba: 52 kWh / 100 cyklov, 45 l / 1 cyklus maximálna náplň: 7 kg maximálne otáčky pri odstreďovaní: 1 400 / minúta počet programov: 16

Výhody práčky LORD W3

Automatický systém vyváženosti kontroluje rozloženie prádla a zabezpečuje, aby bolo počas celého prania rozložené rovnomerne. Lord W3 rozpoznať množstvo vloženej bielizne a prispôsobiť mu spotrebu elektrickej energie a vody. Podľa typu bielizne si vyberiete z ponuky 16 programov ten najvhodnejší. Všetky nastavenia ľahko zvládnete vďaka praktickému a prehľadnému displeju.

Práčka LORD W3 vám ponúka niekoľko praktických pracích programov

Práčka má 16 rôznych programov. Okrem klasických medzi nimi nájdete aj niekoľko šetrných, ako sú bavlna 20 ° C a 40 ° C, jemné / hodváb 30 ° C, vlna 30 ° C alebo program rýchleho prania na 15/45 minút.

Odolný BLDC motor zaisťuje, že vás pračka nebude rušiť nadmerným hlukom

Práčka je vybavená kvalitným BLDC invertor motorom, ktorý je vďaka svojej modernej a bezuhlíkové technológií mimoriadne úsporný. Okrem toho zabraňuje nežiaducim vibráciám a hluku. Jeho hlučnosť je iba 76 dB.

5 rokov záruka zadarmo

Na všetky spotrebiče značky Lord je v Slovenskej republike poskytovaná záruka 5 rokov zdarma. Predĺžená záruka je uvedená priamo na záručnom liste a nie je potrebná žiadna dodatočná registrácie.

 
 
Typ voľne stojace
Typ práčky predplnené
Výška 84,8 cm
šírka 59,8 cm
Hĺbka (cm) 50 cm (55 cm vrátane dverí)
Energetická trieda B
Zobrazenie áno LCD displej
Hluk (db) 76 dB (odstreďovanie)
Trieda hluku B
Áno
Metóda kontroly tlačidlá
Spôsob umiestnenia voľne stojace
Akustický indikátor áno (možno vypnúť)
Farba Biela
Áno
Odloženie štartu do 24 hodín
Počet programov 16
Spotreba energie na 100 cyklov 52 kWh
Spotreba vody 45 l
Typ motora BLDC invertorový
Farba - ľadová Biela
Maximálne zaťaženie (kg) 7 kg
Maximálna rýchlosť otáčania 1400/min
Áno
Áno
B
Áno
Vizuálny indikátor Áno
Napätie 220 - 240V
Frekvencia 50 Hz

Dodatočné parametre

Kategória: Práčky plnené ZPREDU
Záruka: 5 ROKOV

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: