Lord W15 2.GN

Kód: 15365
Akcia Tip
Neohodnotené
Značka: LORD
ZADARMOZADARMO €599 –3 %
Lord W15   2.GN
€599 –3 % €579

Detailné informácie

Podrobný popis

5 ROKOV ZÁRUKA

Voľne stojaca parná SLIM práčka s predným plnením v energetickej triede B. Zvládne 6 kilogramov bielizne naraz a to pri hĺbke iba 41,6 cm. Samozrejmosťou je automatické rozpoznanie menšieho ako plného naplnenia bielizňou, čo ušetrí nemalé prostriedky. Vyberať môžete z 15 pracích programov s množstvom prídavných funkcií. Nastaviť sa dá, okrem klasických funkcií ako je teplota prania, otáčky odstreďovania a ďalšieho, aj miera zašpinenia bielizne, druh škvŕn, alebo parný asistent a tým zaistiť, že práčka vyperie akékoľvek znečistenie hneď na prvýkrát. Rodičia určite ocenia detskú poistku. Disponuje aj niekoľkonásobnou ochranou proti škodám spôsobených vodou.

Všetko nastavíte na prehľadnom LED displeji

Samozrejmosťou je dotykový LED displej s doplnkovými funkciami. Môžete tak treba sami nastaviť, za ako dlho sa práčka sama zapne, a to až 23 hodín dopredu. Na displeji nechýba ani indikátor času zostávajúceho do konca prania. Užitočná je aj možnosť pozastavenia programu na doplnenie bielizne, zvolenie teploty, rýchlosť otáčok, druh škvŕn, miera zašpinenia bielizne, úsporné/rýchle pranie, predpierku, extra plákanie, či parný asistent. Dotykový displej umožňuje nielen neustálu kontrolu nad zvolenými programami, ale aj nepretržité sledovanie priebehu prania.

W15 neruší zbytočným hlukom

Výhodou je aj nízka prevádzková hlučnosť. Práčka je totiž vybavená moderným BLDC invertorovým motorom, ktorý sa vyznačuje svojou odolnosťou a úspornosťou, ale aj tichosťou, a to vďaka obmedzeniu vibrácií a hluku.

Niekoľko dôležitých údajov k práčke Lord W15

  • spotreba vody: 43l / 1 cyklus
  • hlučnosť: 75 dB
  • spotreba elektrickej energie: 49 kWh / 100 cyklov
  • maximálna náplň: 6 kg
  • maximálne otáčky pri odstreďovaní: 1 200 / minúta
  • počet programov: 15
  • rozmery: (V × Š × H): 84,5 × 59,7 × 41,6 cm (hĺbka vrátane dvierok: 43 cm)

Výhody práčky LORD W15

Dizajn a konštrukcia práčky sú navrhnuté tak, aby sa v nich spájala praktickosť s moderným a nadčasovým vzhľadom. W15 je vhodná pre alergikov, vďaka parnému asistentovi. Možnosť nastavenia miery znečistenia bielizne umožní aj veľmi znečistenú bielizeň vyprať na prvýkrát. Tichý chod zaistí možnosť prať aj v noci, čo umožňuje aj odklad začiatku prania až o 23 hodín.

Vyberať môžete z 15 užitočných programov

Bavlna Eco 40-60 Predpierka bavlna Bavlna 20 °C Bavlna farebná bielizeň Vlna Plákanie Detská bielizeň Odstreďovanie/ Odčerpanie Ručné pranie Outdoor Mix Džínsy/Tmavá bielizeň Rýchly program 60 min. Rýchly program 15 min. Aby bolo pranie čo najrýchlejšie, je možné vybrané pracie programy skrátiť vďaka funkcii Quick. Pokiaľ sa neponáhľate, je možné zvoliť funkciu Save , ktorá nepatrne predĺži dĺžku prania, ale usporí energiu a vy ušetríte.

 

Typ voľne stojace
Typ práčky predplnené
Výška 84,5 cm
šírka 59,7 cm
Hĺbka (cm) 41,6 cm (43 cm vrátane dverí)
Energetická trieda B
Zobrazenie áno LCD displej
Hluk (db) 75 dB (odstreďovanie)
Trieda hluku B
Áno
Hmotnosť 60 kg
Metóda kontroly Dotyk
Spôsob umiestnenia voľne stojace
Akustický indikátor Nie
Farba biela|čierna
Áno
Odloženie štartu až 23 hodín
Počet programov 15
Spotreba energie na 100 cyklov 49 kWh
Spotreba vody 43 l
Typ motora BLDC invertorový
Farba - ľadová Biela
Maximálne zaťaženie (kg) 6 kg
Maximálna rýchlosť otáčania 1200/min
Áno
Áno
B
Áno
Vizuálny indikátor Áno
Napätie 220 - 240V
Frekvencia 50 Hz

 

Informačný list

 

Dodatočné parametre

Kategória: Práčky plnené ZPREDU
Záruka: 5 ROKOV

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: