Russell Hobbs Powersteam Pro 20631-56

Kód: 8837
Neohodnotené
Značka: Russell Hobbs
€69,90 –42 %
Russell Hobbs Powersteam Pro 20631-56
€69,90 –42 % €39,90

Detailné informácie

Podrobný popis

Snáď každý z nás miluje tú vôňu a ten skvelý pocit z čerstvo vyžehleného prádla. Žehličku Power Steam Pro od značky Russell Hobbs by si na použitie v domácnosti vybral i profesionál, pretože prináša vášmu prádlu výsledky, ktoré sa vyrovnajú výsledkom žehlenia v čistiarni.

Jej šikovne navrhnutý nelepivý povrch žehliacej plochy dokáže vyžehliť i záhyby a nerovnosti na veľmi pokrčenom prádle. Je vybavená šikovnými funkciami ako je výkonná vertikálna para a možnosť výberu z výstupu pary 40 g/min. alebo parného pulzu 120 g/min. Elektronické nastavenie teploty prináša žehličke presnejšie výsledky a vďaka funkcii samočistenia a systému odvápňovania pomáha predísť hromadeniu vodného kameňa, čím predlžuje životnosť žehličky.

Žehlička Powersteam Pro od značky Russell Hobbs sa môže pochváliť vlastnosťami ako je zásobník na vody s objemom 350 ml, ktorý je možné jednoducho naplniť a zvládne množstvá prádla bez nutnosti dopĺňania. Či už žehlenie nepatrí práve medzi vaše koníčky alebo naopak patríte medzi milovníkov žehlenia, žehlička Powersteam Pro ho premení na príjemnú záležitosť.

- 2600 W
- Parný pulz 180 g/min.
- Stály výstup pary 40 g/min.
- Keramická žehliaca plocha
- 2,5 m dlhý kábel
- Objem zásobníka na vodu 350 ml
- Funkcia samočistenie
- Odvápňovací systém

Dodatočné parametre

Kategória: NAPAROVACIE ŽEHLIČKY
Hmotnosť: 1.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: