Orava FRO 280 AW

Kód: 13994
Tip Výpredaj
Neohodnotené
Značka: Orava
ZADARMOZADARMO €559 –7 %
Orava FRO 280 AW
€559 –7 % €519

Detailné informácie

Podrobný popis

 

• objem 279L

 

NO FROST

 

• 7 priehľadných zásuviek 

 

• dotykový ovládač

 

Kvalitná skriňová mraznička je vybavená 7 priehľadnými zásuvkami, ktoré sú vysoké, dookola uzavreté a vyberateľné. So svojimi zásuvkami upevnenými na posuvných lištách poskytuje táto mraznička pohodlný skladovací priestor s jednoduchým prístupom k potravinám, ktoré sú mrazené chladným vzduchom. Už nebudete musieť otvárať a zatvárať zásuvky, aby ste sa pozreli, čo je v nich – sú priehľadné, takže na prvý pohľad vidíte, čo máte v zásobe. Čistý objem mraziaceho priestoru je 279 l a teplotu si jednoducho nastavíte dotykovým ovládačom. S režimom DRINK COOL si ľahko vychladíte svoje nápoje. Biele vyhotovenie zaručuje jemnosť a klasický štýl.

Hlučnosť – len 41 dB

Hlučnosť je dôležitým parametrom - nikto predsa netúži po zvukoch, ktorými by ho mohol spotrebič počas svojej prevádzky vyrušovať. Ani cez deň, ani v noci. Nízka hlučnosť, a zároveň vysoká spoľahlivosť mrazenia a chladenia sú to, čo od nového spotrebiča očakávame. Mraznička FRO-280 AW uspokojí obe vaše predstavy.
Hlučnosť iba 40 dB
Objem

Objem

Čím väčší objem, tým viac potravín a jedál si v nej uložíte na neskôr. Tento údaj by ste si mali pri výbere mrazničky všímať o to viac, ak ste súčasťou viacpočetnej rodiny, kde sa robia naozaj veľké zásoby, alebo ak nakupujete potraviny zriedkavejšie, avšak nárazovo, vo veľkých množstvách. Mraznička FRO-280 AW má celkový čistý objem 279 l.

Skriňová mraznička

Skriňová (alebo zásuvková) mraznička nie je síce taká veľkorysá na objem ako truhlicová mraznička, avšak všetky zamrazené potraviny v nej máte prehľadne uložené v priehľadných šuplíkoch. Aj pri veľkých zásobách tak vždy presne viete, kam máte siahnuť, aby ste vybrali to, čo práve potrebujete na zužitkovanie. 
skriňová mraznička

 

 

 

Farba Biela
Ročná spotreba energie 311 kWh
Energetická trieda F
Rozmery (cm) 59,5x65x186
Hmotnosť (kg) 68
Typ mrazničky Skriňová
Zabudovateľná/voĺne stojaca Nie/Áno
Celkový hrubý objem (l) 280
Celkový čistý objem mrazničky (l) 279
Hlučnosť max. 41 dB
Mraziaca kapacita (kg/hod) 13kg/24h
Počet zásuviek v mrazničke 7
No Frost Áno
Klimatická trieda ST/N

 

Informačný leták: orava fro280aw.pdf

Dodatočné parametre

Kategória: Mrazničky skriňové
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 68 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: