ORAVA FRO-240AW

Kód: 9817
Tip
Neohodnotené
Značka: Orava
€399 –15 %
ORAVA FRO-240AW
€399 –15 % €339

Detailné informácie

Podrobný popis

Kvalitná skriňová mraznička je vybavená 6 priehľadnými zásuvkami, ktoré sú vysoké, dookola uzavreté a vyberateľné. So svojimi zásuvkami upevnenými na posuvných lištách poskytuje táto mraznička pohodlný skladovací priestor s jednoduchým prístupom k potravinám, ktoré sú mrazené chladným vzduchom. Už nebudete musieť otvárať a zatvárať zásuvky, aby ste sa pozreli, čo je v nich – sú priehľadné, takže na prvý pohľad vidíte, čo máte v zásobe. Čistý objem mraziaceho priestoru je 182 l a teplotu si jednoducho nastavíte mechanickým ovládačom. Smer otvárania dverí si môžete nastaviť podľa vášho interiéru. Biele vyhotovenie zaručuje jemnosť a klasický štýl. A hoci pracuje na „plné obrátky“, veľa hluku nenarobí – len 40 dB

 

Hlučnosť – 40 dB

Hlučnosť je dôležitý parametrom pri výbere mrazničky. Nikto predsa netúži po zvukoch, ktorými by ho mohol spotrebič počas svojej prevádzky vyrušovať. Ani cez deň, ani v noci. Nízka hlučnosť, avšak vysoká spoľahlivosť mrazenia a chladenia sú to, čo od nového spotrebiča očakávame. Mraznička Orava uspokojí obe vaše predstavy.
Hlučnosť iba 40 dB
Objem

Objem 182l

Tento údaj vám napovie, aké množstvo potravín sa zmestí do mrazničky. Čím väčší objem, tým viac potravín a jedál si v nej uložíte na neskôr. Tento údaj by ste si mali pri výbere mrazničky všímať o to viac, ak ste súčasťou viacpočetnej rodiny, kde sa robia naozaj veľké zásoby, alebo ak nakupujete potraviny zriedkavejšie, avšak nárazovo, vo veľkých množstvách.

Skriňová mraznička

Skriňová mraznička nie je síce taká veľkorysá na objem ako truhlicová mraznička, avšak všetky zamrazené potraviny v nej máte prehľadne uložené v šuplíkoch. Aj pri veľkých zásobách tak vždy presne viete, kam máte siahnuť, aby ste vybrali to, čo práve potrebujete na zužitkovanie. 
skriňová mraznička

 

 

 

Farba Biela
Ročná spotreba energie 246 kWh
Energetická trieda F
Rozmery (cm) 54x59,5x144 cm
Hmotnosť (kg) 48.5
Typ mrazničky Skriňová
Zabudovateľná/voĺne stojaca Nie/Áno
Celkový hrubý objem (l) 210
Celkový čistý objem mrazničky (l) 188
Hlučnosť max. 40
Mraziaca kapacita (kg/hod) 9
Počet zásuviek v mrazničke 6
Zmena otvárania dverí Áno

 

Informačný leták: IL ORAVA FRO240AW.pdf

Dodatočné parametre

Kategória: Mrazničky skriňové
Hmotnosť: 52 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: