ORAVA FRO 103 AW

Kód: 11427
Novinka Tip
Neohodnotené
Značka: Orava
ZADARMOZADARMO €259 –7 %
ORAVA FRO 103 AW
€259 –7 % €239

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Mini skriňová mraznička Orava FRO-103 AW

 

Kvalitná skriňová mraznička s mechanickým ovládaním umožňuje zmenu otvárania dverí. Poskytuje pohodlný skladovací priestor s jednoduchým prístupom k potravinám v 2 výsuvných a 1 vyklápaciej priehradke z plastu, ktoré sú mrazené chladným vzduchom s mraziacim výkonom 7,5 kg/24h. Čistý objem mraziaceho priestoru je 102 l. Biele vyhotovenie zaručuje jemnosť a klasický štýl a hoci pracuje na „plné obrátky“, veľa hluku nenarobí – len 40 dB.

 

 

Hlučnosť – len 40 dB

Hlučnosť je dôležitý parametrom pri výbere mrazničky. Nikto predsa netúži po zvukoch, ktorými by ho mohol spotrebič počas svojej prevádzky vyrušovať. Ani cez deň, ani v noci. Nízka hlučnosť, avšak vysoká spoľahlivosť mrazenia a chladenia sú to, čo od nového spotrebiča očakávame. Mraznička Orava uspokojí obe vaše predstavy.
Hlučnosť iba 40 dB
 
Objem

Objem 103l

Tento údaj vám napovie, aké množstvo potravín sa zmestí do mrazničky. Čím väčší objem, tým viac potravín a jedál si v nej uložíte na neskôr. Tento údaj by ste si mali pri výbere mrazničky všímať o to viac, ak ste súčasťou viacpočetnej rodiny, kde sa robia naozaj veľké zásoby, alebo ak nakupujete potraviny zriedkavejšie, avšak nárazovo, vo veľkých množstvách.
 

Skriňová mraznička

Skriňová mraznička nie je síce taká veľkorysá na objem ako truhlicová mraznička, avšak všetky zamrazené potraviny v nej máte prehľadne uložené v šuplíkoch. Aj pri veľkých zásobách tak vždy presne viete, kam máte siahnuť, aby ste vybrali to, čo práve potrebujete na zužitkovanie. 
skriňová mraznička
 
Kompaktné rozmery

Kompaktné rozmery

Kompaktné rozmery chladiacho zariadenia vám umožnia umiestniť ho aj do veľmi malých priestorov. O možnosť uložiť si zásoby tak nepídete ani v prípade, že vaše bývanie nie je príliš veľkorysé na metráž.

 

 

 

Farba Biela
Ročná spotreba energie 213 kWh
Energetická trieda F
Rozmery (cm) 54x61,5x83,8 cm
Typ mrazničky Skriňová
Zabudovateľná/voĺne stojaca Nie/Áno
Celkový hrubý objem (l) 103
Celkový čistý objem mrazničky (l) 103
Hlučnosť max. 40
Mraziaca kapacita (kg/hod) 7.5
Počet zásuviek v mrazničke 3
Zmena otvárania dverí Áno

 

Informačný leták: IL ORAVA FRO103AW.pdf

Dodatočné parametre

Kategória: Mrazničky skriňové
Hmotnosť: 30 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: