Orava RGO-261 AW

Kód: 13778
Akcia Tip
Neohodnotené
Značka: Orava
ZADARMOZADARMO €339 –20 %
Orava RGO-261 AW
€339 –20 % €269

Detailné informácie

Podrobný popis

Kombinovaná chladnička s mrazničkou 


- celkový objem 213 l
- nastaviteľné otváranie dverí 
- ročná spotreba: 212 kWh


• celkový čistý objem: 213 l


• čistý objem chladničky: 171 l


 čistý objem mrazničky: 42 l


Dvojdverová kombinovaná chladnička Orava RGO-261 AW s mrazničkou umiestnenou na vrchu je šikovnou pomocníčkou na chladenie a mrazenie, ktorá všetko, čo milujete na jazyku aj v žalúdku, ochráni pre zubom času a uchová čerstvé aj do ďalších dní. Má objem až 213 litrov, z čoho je 171 litrov vyhradených pre chladničku a zvyšných 42 litrov pripadá na mrazenie. Disponuje poličkami z tvrdeného skla, ktorá sa dajú ľahko vyberať a kombinovať vďaka drážkam po stranách a ktoré sú navrhnuté tak, aby celá šírka a hĺbka chladiaceho priestoru bola využitá na maximum. Samozrejmosťou sú nastaviteľnými nožičky, priestranná plastová zásuvka na uskladnenie čerstvej zeleniny a ovocia aj priehradky vo dverách chladničky, ktoré slúžia ako držiak na fľaše či na vajíčka. Dvere chladničky sa dajú nastaviť na otváranie doľava či doprava podľa toho, čo viac vyhovuje
priestorovému riešeniu vašej kuchyne. Mraziaci box je rozdelený na 2 časti.

Súčasťou balenia je aj forma na kocky ľadu a škrabka na ľad.  A hoci pracuje na „plné obrátky“, veľa hluku nenarobí – len 41 dB.


FarbaBiela
Ročná spotreba energie222 kWh
Energetická triedaF
Rozmery54x57x144
Hmotnosť (kg)39
Typ chladničkyKombinovaná
Zabudovateľná/voĺne stojacaNie/Áno
Celkový hrubý objem (l)216
Celkový čistý objem mrazničky (l)42
Celkový čistý objem chladničky (l)171
Hlučnosť max.41 dB

Držiak na flašeHlučnosť – len 41 dB

Hlučnosť chladničky je dôležitý parametrom pri výbere chladničky - nikto predsa netúži po zvukoch, ktorými by ho mohol spotrebič počas svojej prevádzky vyrušovať. Nízka hlučnosť, avšak vysoká spoľahlivosť mrazenia a chladenia sú to, čo od nového spotrebiča očakávame. Chladnička Orava RGO-261 AW uspokojí obe vaše predstavy.
Hlučnosť iba 40 dB


Objem

Objem 213 l

Tento údaj vám napovie, aké množstvo potravín sa zmestí do chladničky. Čím väčší objem, tým viac potravín a jedál si v nej uložíte na neskôr. Celkový čistý objem chladničky RGO-261 AW je 213 l (171 l + 42). 


Vyberateľné poličky

Vďaka vyberateľným poličkám je manipulácia s potravinami v chladničke RGO-261 AW veľmi jednoduchá. Poličky si môžete vytiahnuť, aby ste do nich uvarené jedlo a suroviny vložili tak hlboko, ako potrebujete. Možnosť vyberať poličky oceníte aj pri dôkladnom a precíznom umývaní chladničky raz za čas, aby žiarila čistotou a bola hygienicky vhodným miestom na uskladenenie potravín.
vyberateľné poličkz


Kombinovaná chladnička s mrazničkou


Kombinovaná chladnička

Ide o spotrebič 2 v 1. V jedinom zariadení máte chladničku aj mrazničku. Aj chladnička, aj mraznička majú samostatné dvierka, čo je veľmi praktické - keďže zbytočne neotvárate celý priestor, teplota sa v spotrebiči neznižuje viac, ako je nevyhnutné.


ÁnoInformačný leták: ORAVA RGO261.pdf

Dodatočné parametre

Kategória: Komb.s mrazničkou HORE
Hmotnosť: 29 kg