Lord C11

Kód: 38796
Akcia Novinka Tip
Neohodnotené
Značka: LORD
ZADARMOZADARMO €1 159 –8 %
lord c11
€1 159 –8 % €1 059

Detailné informácie

Podrobný popis

Lord C11 je extrémne spoľahlivá, kombinovaná voľne stojaca chladnička (tiež označovaná ako „chladnička“). Zásadou značky Lord je ponúkať výhradne poctivo vyrobené výrobky. Preto sme zákonnú záruku dva roky rozšírili o ďalšie tri roky, a to na všetky časti a bez podmienok. Medzi výhody tejto kombinovanej chladničky patrí veľký úložný priestor 481 litrov, dosiahnutý šírkou 70 cm a hĺbkou 71 cm a nízka spotreba energie, vďaka ktorej sa chladnička radí do energetickej triedy D. Spotreba energie je 230 kWh za rok. Samozrejmosťou je automatické odmrazovanie NoFrost, nulová zóna, ale aj špeciálne zariadenie na elimináciu vírusov, baktérií a pachov.

 

Voľne stojaca chladnička LORD C11 sa so svojou spotrebou 230 kWh za rok radí do úspornej energetickej triedy D. Vyniká veľkým úložným priestorom a radom zaujímavých funkcií pre udržanie potravín dlhšie čerstvých.


Veľký úložný priestor

LORD C11 je chladnička o šírke 70 cm a hĺbke 71 cm. Vďaka tomu ich môžete využiť pre vaše potraviny objemu 344 litrov v chladiacej časti a 137 litrov v časti mraziacej. Obe tieto časti sú vybavené technológiou NoFrost a nie je tak treba vôbec odmrazovať.

Chladiaci priestor je členený do niekoľkých zón. Pre dlhšiu životnosť mäsa a rýb je C11 vybavená zásuvkou s nulovou zónou. O uchovaní ovce a zeleniny môžete použiť zásuvku s reguláciou vlhkosti, ktorá je navyše vybavená špeciálnym filtrom MaxiFresh, ktorý pohlcuje etylén, uvoľniaci sa pri zrení ovocia. Ostatné potraviny sa pohodlne zmestia na štyri police z tvrdeného skla, z čoho jedna je delená. Môžete ju teda zložiť na polovicu a tým získať vyšší priestor na umiestnenie neskladných predmetov. Pre uchovanie chladených nápojov vo fľašiach určite oceníte na tento účel tvarovanú drôtenú policu. Všetko dopĺňajú štyri dverné police z kvalitného plastu.

V mraziacej časti je možné využiť dve priestranné zásuvky a jednu sklenenú policu s výklopnými dvierkami, vhodnú na uchovanie napríklad rôznych škatuliek pravidelných tvarov. Pre horúce letné dni má LORD C11 integrovaný výrobník ľadu. Vôbec nie je nutné pripájať chladničku k prívodu vody. Stačí do misiek v hornej časti naliať vodu, počkať až zmrzne a jednoduchým otočením kolieskom ľadovej kocky vypadnú do zásobníka v spodnej časti, odkiaľ ich iba naberáte.

PureBeam+ pre automatickú dezinfekciu chladiaceho priestoru

Technológia PureBeam+ je navrhnutá tak, aby dezinfikovala priestor chladničky. Zariadenie umiestnené v hornej časti obsahuje ventilátor, nasávajúci čistený vzduch, UV-C lampu, ktorá vykonáva samotnú dezinfekciu a uhlíkový filter, ktorý vzduch, už bez vírusov a baktérií, zbaví zápachu. Vaše potraviny tak vydržia dlhšie čerstvé.

UltraFresh pre dlhšie uchovanie ovocia

UltraFresh je špeciálny filter, umiestnený v zásuvke pre ovocie a zeleninu, ktorý dokáže pohltiť etylén. Etylén je plyn, vznikajúci pri zrení ovocia. Pokiaľ sa v zásuvke nahromadí, dochádza pri ovocí k rýchlejšiemu zreniu (kazeniu). Filter teda udržuje ovocie dlhšie čerstvé. Výhodou je aj jeho nenáročná údržba, kedy ho stačí raz za rok umiestniť na dve hodiny do rúry na 65 ° C, čím dôjde k jeho regenerácii a tým je pripravený slúžiť počas ďalšieho roka.

Mraziaca časť vhodná pre okolitú teplotu až -15 °C

Ak klesne okolitá teplota pod minimanie hodnotu klimatickej triedy (10 °C) mraziaca časť C11 bude stále funkčná a to až do okolitej teploty -15 °C. Chladničku je teda možné použiť na uchovanie mrazených potravín aj v netemperovaných priestoroch, ako je chata, alebo chalupa v zimnom období.

Tyčové madlá s integrovaným mechanizmom otvárania

Špeciálne tyčové madlá sa postarajú o ľahké otváranie chladničky. Mechanizmus madla sa postará o elimináciu počiatočného podtlaku a dvierka tak pôjdu ľahko otvoriť za všetkých okolností.

 

Typ voľne stojace
Výška 192 cm
šírka 70
Hĺbka (cm) 71 cm
Energetická trieda D
Zobrazenie áno LCD displej
Hluk (db) 41 dB
Trieda hluku C
Klimatická trieda SN-T ( 10 °C až 43 °C)
Spotreba elektriny za rok 230 kWh
Spotreba energie za 24 hodín 0,63 kWh
Zväzok 481 l
Objem chladiacej sekcie 344 l
Objem mraziaceho oddelenia 137 l
Áno
Áno
Osvetlenie chladiacej časti LED
Počet chladiacich okruhov 2
Počet políc v chladiacej časti 4
Materiál police chladiacej časti bezpečnostné sklo
Počet dverových políc 4
Počet výškovo nastaviteľných políc 2
Počet zásuviek v mraziacom priestore 3
Polička na fľaše Áno
Rukoväť tyč s otváracím mechanizmom
Nie
Počet kompresorov 1
Doba skladovania pri výpadku (v hodinách) 14
Chladiaci systém - chladnička dynamický
Chladiaci systém - mraznička dynamický
Áno
Áno
Indikátor teploty digitálne zobrazenie teploty
Miesto kontroly
Umiestnenie mrazničky dole
Poloha závesov dverí pravý (zameniteľný)
Chladivo R600a - isobutan
Zásuvka na mäso a ryby 1
Mraziaca kapacita za 24 hodín 8 kg
Spôsob rozmrazovania chladiacej časti Automatické
Spôsob rozmrazovania mraziacej časti Automatické
Metóda kontroly Dotyk
Alarm otvorených dverí Áno
Farby dverí nehrdzavejúca oceľ
Farebné prevedenie strán šedá
Napätie 220 - 240V
Frekvencia 50 Hz

 

Informačný list

Dodatočné parametre

Kategória: Komb.s mrazničkou DOLE
Záruka: 5 ROKOV

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: