ORAVA RGO-101AW

Kód: 7732
Neohodnotené
Značka: Orava
€209 –14 %
ORAVA RGO-101AW
€209 –14 % €179

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Mini kombinovaná chladnička, 88 l

 

Kód: RGO-101 AW

 

• mechanické ovládanie teploty

 

• praktický držiak na fľaše

 

jednoduchá údržba chladničky

 

• police sa dajú jednoducho vytiahnuť von a vyčistiť

 

 

Mini kombinovaná chladnička Orava RGO-101 AW

 

Táto voľne stojaca malá chladnička sa hodí všade tam, kde potrebujete uchovať potraviny čerstvé za nízke náklady. Vďaka malým rozmerom sa výborne hodí na chatu, do práce aj na internát. Navyše vám konštrukcia vyberateľných sklenených políc umožní udržiavať všetko úplne čisté bez nárokov na čas – police sa dajú jednoducho vytiahnuť von a vyčistiť. Vo dverách má zabudovaný praktický držiak na fľaše. Vďaka jednoduchej až intuitívnej obsluhe a mechanickému ovládaniu teploty máte stále všetko pod kontrolou a inštalácia zo zameniteľnými dvernými závesmi a nastaviteľnými nožičkami je jednoducho hračka. 

 

 

 

Hlučnosť – 41 dB

Hlučnosť chladničky je dôležitý parametrom pri výbere chladničky. Nikto predsa netúži po zvukoch, ktorými by ho mohol spotrebič počas svojej prevádzky vyrušovať. Ani cez deň, ani v noci. Nízka hlučnosť, avšak vysoká spoľahlivosť mrazenia a chladenia sú to, čo od nového spotrebiča očakávame. Chladnička Orava uspokojí obe vaše predstavy.
Hlučnosť iba 40 dB
 

 

Objem

Objem 88l

Tento údaj vám napovie, aké množstvo potravín sa zmestí do chladničky. Čím väčší objem, tým viac potravín a jedál si v nej uložíte na neskôr. Tento údaj by ste si mali pri výbere chladničky všímať o to viac, ak ste súčasťou viacpočetnej rodiny, kde sa robia naozaj veľké zásoby, alebo ak nakupujete potraviny zriedkavejšie, avšak nárazovo, vo veľkých množstvách.
 

 

Vyberateľné poličky

Vďaka vyberateľným poličkám je manipulácia s potravinami v chladničke veľmi jednoduchá. Poličky si môžete vytiahnuť, aby ste do nich uvarené jedlo a suroviny vložili tak hlboko, ako potrebujete. V chladničke si tak vytvoríte prehľadný systém a dostatok miesta na zásoby. Možnosť vyberať poličky oceníte aj pri dôkladnom a precíznom umývaní chladničky raz za čas, aby žiarila čistotou a bola hygienicky vhodným miestom na uskladenenie potravín.
vyberateľné poličkz
 

 

Kompaktné rozmery

 

Kompaktné rozmery

Kompaktné rozmery chladiacho zariadenia vám umožnia umiestniť ho aj do veľmi malých priestorov. O možnosť uložiť si zásoby tak nepídete ani v prípade, že vaše bývanie nie je príliš veľkorysé na metráž.
 
 
Farba Biela
Ročná spotreba energie 136
Energetická trieda F
Rozmery (cm) 48x50x82,1 cm
Hmotnosť (kg) 23.9
Typ chladničky Mini kombinovaná
Zabudovateľná/voĺne stojaca Nie/Áno
Celkový hrubý objem (l) 91
Celkový čistý objem chladničky (l) 88
Hlučnosť max. 43 dB
Počet zásuviek v mrazničke 1
Automatické rozmrazovanie Nie
No Frost Nie
Less Frost Nie
Držiak na flaše Áno
 

 

 

 
 

Informačný leták: IL ORAVA RGO101.pdf

Dodatočné parametre

Kategória: Jednodverové chladničky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 26 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: