Hra X360 Call of Duty: Modern Warfare 3

Kód: 8292
Neohodnotené
Značka: Microsoft
€134,90

Detailné informácie

Podrobný popis

Špecifikácia Call of Duty: Modern Warfare 3

Popis produktu

Call of Duty: Modern Warfare 3 je tretím pokračovaním vojnovej série Modern Warfare zasadenej v súčasnom konflikte a celkovo ôsmim dielom série Call of Duty.

Tretí diel veľmi úspešnej hernej série je priamym pokračovaním Modern Warfare 2. Dejiskom sa tento krát stáva mestské prostredie. Pripravte sa na ohromné, dychberúce a exotické lokality, v ktorých budete bojovať. Medzi tie najzaujímavejšie patria New York, Berlín, Paríž či Londýn, no určite i Moskva, alebo pre nás bližšia Praha a zámok v Čechách. . Po uliciach a v hustej zástavbe sa do boja zapoja tanky a iné vojenské vozidlá, ale prevezieme sa napríklad i v AC-130. Medzi nové herné prvky patria najmä demolácia objektov a budov ako je už pravidlom sérii Battlefield.

Bojovať budete ako členovia jednej z mnohých známych, no i utajených špeciálnych jednotiek. Okrem toho aj za jednotlivcov, ako sú hrdinovia z predchádzajúceho dielu Price a Soap, ktorí su od záveru Modern Warfare 2 medzinárodne hľadanými zločincami.

V multiplayerovej časti hry si svoj návrat odkrúti mód Special Ops, ktorý sa prvý krát objavil vModern Warfare 2.Minimálne požiadavky  

CPU:

Intel Core 2 Duo E6600 or AMD Phenom X3 8750 processor or better

CPU Speed:

Info

RAM: 2 GB

OS:

Windows XP/ Windows Vista / Windows 7

Video Card:

Shader 3.0 or better 256 MB NVIDIA GeForce 8600GT / ATI Radeon X1950 or better

Sound Card:

Yes

Free Disk Space: 16 GB

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: