Klarstein AeroVital Deluxe

Kód: 13241
Neohodnotené
Značka: Klarstein
€169,90 –24 %
Klarstein AeroVital Deluxe
€169,90 –24 % €129

Detailné informácie

Podrobný popis


S teplovzdušnou fritézou Klarstein AeroVital Deluxe je varenie jedla veľmi jednoduché. Fritéza frituje, pečie, griluje alebo opeká pomocou cirkulujúceho vzduchu. Teplo prúdi rovnomerne okolo pokrmu a jedlo je dokonale pripravené zo všetkých strán. V prípade mrazených pokrmov nie je potrebné ich rozmrazovanie. Hranolčeky budú chrumkavé a veľmi chutné. Fritéza má objemnú a ľahkú vnútornú nádobu, s ktorou sa veľmi jednoducho manipuluje.


Optimálne prúdenie tepla

Pomocou technológie high-speed-convection-technology prúdi teplo optimálne okolo pokrmu a potraviny sa uvaria rýchlo a šetrne z každej strany. Vďaka tomu nie je nutné ani rozmrazovanie pokrmu.
Optimálne prúdenie tepla


Prehľadný LCD dotykový displej

Prehľadný LCD dotykový displej

Vďaka prehľadnému dotykovému displeju si vyberiete optimálny program. Pre najbežnejšie jedlá, ako sú hranolčeky alebo kura, je dokonca k dispozícii 8 prednastavených programov.


Veľký kôš a energetická úspora

Fritéza má kôš s objemom 5,4 litrov a ponúka priestor na prípravu veľkého množstva hranolčekov, kuracích stehienok a iných jedál. V porovnaní s rúrou je časovo a energeticky veľmi úsporná.
Veľký kôš a energetická úspora


Bezpečnosť, jednoduchá údržba a atraktívny dizajn


Bezpečnosť, jednoduchá údržba a atraktívny dizajn

Špeciálna tepelne odolná konštrukcia zamedzí prehrievaniu fritézy. Kryt a držadlo tak zostávajú stále príjemne chladné. Fritéza je pekná na pohľad a po príprave jedla sa zariadenie zvnútra aj zvonku rýchlo a jednoducho umýva. Všetky neelektronické časti sú vhodné do umývačky riadu.Hmotnosť 5.7 kg


31 x 32.5 x 34 cm   RozmeryDisplej áno opraviť
Regulácia teploty áno opraviť
Teplovzdušné áno


Príkon  1700W
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: