DAFI FILTRAČNÁ VLOŽKA DUSIČŇANOVÁ

Kód: 1098
Neohodnotené
Značka: DAFI
€33,90 –7 %
€33,90 –7 % €31,50

Detailné informácie

Podrobný popis

Skladajúci sa z aniónových úrovňou živice

DAFI príspevok k odstráneniu dusičnanov obsahujú špeciálne ionexovej určený na odstránenie dusičnanov z pitnej vody. Vysoké koncentrácie dusičnanov v pitnej vode môže viesť k anémii a cyanóza (hlavne u detí mladších ako 2 roky). Dusičnany, aj nebezpečné pre domáce a hospodárske zvieratá dostať sa do pitnej vody predovšetkým z polí a septiky, takže tento príspevok je obzvlášť odporúčaný pre domy s vlastnou prívod vody.

Keď Purolite A520 Menič aniónov obsiahnutý v kartuši začína strácať svoje vlastnosti iónovej výmeny kazety musí byť nahradený alebo regenerované. Ak to chcete, pripraviť asi 3 litre 10% roztoku alebo niejodowanej jodizovana soľ (330 g sa rozpustí soli na 3 litre vody) a nalejte cez podložku opačný smer prúdenia vody.
Všetky DAFI kazety môžu byť použité samostatne alebo v kilkuelementowych konfigurácií v závislosti na požadovanom efekte. Napr. pre tvrdé, chlórovaná voda je konfigurácia odporúča v tíme, ktorý zahŕňa živice, a uhlíkovým filtrom. Odporúča sa použiť: polypropylénové ako príspevok na posledný krok pre každé usporiadanie.

Dodatočné parametre

Kategória: Filtre na vodu
Hmotnosť: 0.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: